ZYRTARE: Ballkani bën dy mega transferimet nga Superliga e Kosovës

HomeSport

ZYRTARE: Ballkani bën dy mega transferimet nga Superliga e Kosovës

Sulmuesi i njohur, Mevlan Zeka dhe portieri, Kenan Haxhihamza nga sezoni tjetër do të jenë pjesë e Ballkanit.

Lajmin e ka konfirmuar vet klubi i Ballkanit përmes rrjeteve sociale, transmeton GazetaLajmi

Zeka së fundmi ishte pjesë e Feronikelit, por sot atij i ka skaduar kontrata dhe është futbollist i lirë.

Të dashur tifoz ,Mevlan Zeka dhe Kenan Haxhihamza nga sot janë pjesë e FC Ballkanit Sulmuesi Mevlan Zeka dhe…

Posted by FC Ballkani on Saturday, August 1, 2020

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0