Zoja e ‘Shacit’ realizon ëndrrën e saj, del në televizion /VIDEO

HomeAktualitet

Zoja e ‘Shacit’ realizon ëndrrën e saj, del në televizion /VIDEO

Dashuria mes tyre është më e madhe se gjithcka tjetër. Këtë nuk e kanë problem ta shprehin kudo. Bëhet fjalë për çiftin në videon e cila ditë më parë pushtoi rrjetet sociale, ku një grua i shpreh dashurinë burrit të saj, shkruan GazetaLajmi.

Zoja-Kurti Kelmendi dhe Faruk Kelmendi janë protangonistët e e videos së famshme “O shac”.

Zoja e cila është admine e një grupi në Facebook tregon se ato ndjenja i burojnë nga zemra.

Ajo në një intervistë në T7 tha se gjithmonë ka dashurinë që dashurinë për burrin e saj ta shfaq publikisht.

“Kur me treguan të familjes për videon më pëlqeu se qysh e kam paramendu tërë jetën. Gjithë i kam thënë se kam qef me qit publikisht këtë”, tha ajo.

Çifti thonë se kanë raport pa komplekse.

“Me plot zemrën e thom edhe e kam thënë me zemër dhe jam e lumtur që jam deri këtu dhe e kam krijuar këtë familje të shëndosh e që e kanë folurn gjuhën teme”, tha Zoja.

Të gjithë kanë qenë kureshtar se si duket shaci. Ai madje ka bërë edhe tatuazh emrin e gruas.

Ata thonë se rastine kanë paraqitur edhe në Polici sepse kanë pasur disa shqetësime.
Faruku ose ‘Shaci”, e përkrah kudo zonjën e tij.

“Gjithë i ka ardhë mërzi që e kam thirrë ‘shac’ por i kam thënë prej zemrës”, tha ajo.

Në këtë video mund ta ndiqni intervistën e çiftit.

SONTE

SONTE

Posted by T7 on Tuesday, July 28, 2020

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0