Zjarrfikësit e Mitrovicës së Jugut e Veriut, nxjerrin makinën që përfundoi në Lumin Ibër

HomeAktualitet

Zjarrfikësit e Mitrovicës së Jugut e Veriut, nxjerrin makinën që përfundoi në Lumin Ibër

Një veturë kishte pësuar aksident, ku shoferi kishte humbur kontrollën dhe kishte përfunduar në Lumin Ibër.

Por, i mënjëhershëm ka qenë edhe reagimi i institucioneve gjegjëse, transmeton Indeksonline.

Zjarrfikësit e Mitrovicës se Jugut dhe të Veriut, por edhe të Leposaviqit e Zveqanit, bashkuan forcat, të cilët arritën ta tërhekin automjetin nga lumi, saktësisht në rrugën nacionale Mitrovicë -Leposaviq.

Aksioni sipas zjarrfikësve u zhvillua në kushte të vështira, por që përfundoi me sukses./Indeksonline

https://www.facebook.com/watch/?v=952560461921699&t=1

https://www.facebook.com/watch/?v=332008658217603&t=0

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0