Zhduket një e mitur në Prizren

HomeAktualitet

Zhduket një e mitur në Prizren

Policia e Kosovës ka raportuar për një rast të zhdukjes së një femre në Prizren.Rasti ka ndodhur më 21 qershor.“Një femër kosovare ka informuar se mbesa e saj e mitur femër kosovare ka dalë na shtëpia dhe nuk ka njohuri për vendndodhjen e saj”, thuhet në raport.

Rasti nën hetime

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0