Zeka: Këta lojtarët tanë po vrapojnë si me u pas ba dje synet…

HomeAktualitet

Zeka: Këta lojtarët tanë po vrapojnë si me u pas ba dje synet…

Ka reaguar edhe Milaim Zeka pas ndeshjeve te dobta qe ka zhvilluar Kosova, ky eshte statusi i plotë i tij

Pse nuk e shikova ndeshjen?

Kishim planifikuar nje grup shokesh mbreme, qe te mblidheshim dhe te shikonim ndeshjen Kosove-Maqedoni, ne restorantin e Labinot Demalijajt. Minutate e fundit nderrova mendje. -Valla Lab nuk po vi, i thash. Ma ndjeu zemera qe do humbim.

Problemi me te verteten

Shumica qe po thone se jemi “krenar” me kombetaren e Kosoves, bash jane tuj rrejte. Une per vete, hiq. Ka kohe qe kam shkru qe lojtaret tane vrapojne ne fushe sikur mu pas ba synet dje.

Tjetera: Federata e futbollit ashte e zhytur ne krim, korrupcion, dallavere, deri ne fyt. Kjo ashte e verteta, po hajde kush me thane se?!!! Loçke jemi bile…

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0