Zbulohet identiteti edhe i dy policëve tjerë, të arrestuar mbrëmë në aksionin e Karaçevës

HomeAktualitet

Zbulohet identiteti edhe i dy policëve tjerë, të arrestuar mbrëmë në aksionin e Karaçevës

Njësia Speciale Intervenuese mbrëmë ka zhvilluar një aksion për shkatërrimin e kazinove në Karaçevë, i mbuluar ekskluzivisht nga ekipa e IndeksOnline.
Në mesin e të arrestuarve ishin edhe 12 pjesëtarë të Policisë së Kosovës.
Në mesin e të arrestuarve janë edhe Raif Thaqi nga Kamenica si dhe Fatmir Kallaba nga Rogana.

Fatmir Kallaba
IndeksOnline, ka raportuar pak më parë se në mesin e të arrestuarve ishte dhe polici Feat Zeqiri dhe siç ka mësuar Indeksonline nga burime brenda policisë së Kosovës, ai është i njohur për mashtrime, prostitucion, shitje-kontrabandë, shitje tokash në të zezë etj.

Indeksonline do të ju mbajë të informuar në vazhdimësi për të rejat nga aksioni në Karaçevë.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0