Ylli televiziv publikon video lakuriq në vaskë

HomeShowbiz

Ylli televiziv publikon video lakuriq në vaskë

Chloe Ferry ndau një video ku shihet e zhveshur në vaskë.

Chlo Ferry ndau prapaskenat e selfieve lakuriq, teksa një vajzë po ia mbulonte gjoksin me fluska, shkruan TheSun, transmeton Gazetalajmi.

Ylli kishte publikuar fotografinë muajin e kaluar, por tani ka zbuluar se asaj i ndihmoi një shoqe për të bërë fotografinë perfekte dhe sigurohej që ajo të mos binte në sy tek ndjekësit.

Në videon që e ndau Chloe në Instagram, ylli i “Geordie Shore”, Bethan Kershaw, shihej duke u afruar tek ylli e zhveshur, ndërsa po ia mbulonte gjoksin me fluska.

Ajo vendosi në mënyrë strategjike shkumën mbi pjesët intime të Chloe. Videoja ishte realizuar me kujdes dhe shfaq atë duke u mbështetur në vaskë me krahët e kryqëzuar mbi gjoks dhe shihen fluskat në trup.

Chloe publikoi foton lakuriq në vaskë muajin e kaluar me mbishkrimin “Kush dëshiron të vijë të më fërkojë shpinën?”.

Shumë fansa shkruanin përgjigjen “Kush jo?”, për yllin 24-vjeçar.

Chloe këtë javë u akuzua për dështim të gooshopit, teksa pozoi në të brendshme në banjo.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0