Xhesika Kadiu qenka ndarë ‘keq’ me Robert Berishën, ja si e ofendon atë(Foto)

HomeShowbiz

Xhesika Kadiu qenka ndarë ‘keq’ me Robert Berishën, ja si e ofendon atë(Foto)

Modelja e njohur, Xhesika Kadiu vazhdon të përflitet së tepërmi për lidhje-ndarjet me Robert Berishën.

Tashmë ish e dashura e këngëtarit kosovar, Robert Berisha duket se s’ka pasur një ndarje të paqtë.
E pyetur në instagram nëse është beqare, përmes opsionit pyetje-përgjigje, modelja pa pikën e dyshimit është shprehur se tashmë është vetëm pasi një njëri më shumë në jetën e saj kërkon një kohë të madhe.

Në shumë nga pyetjet që janë adresuar modeles, një përgjigjë që bën përshtypje është ajo se çfarë Xhesikës i pëlqen më shumë si tipar tek një mashkull.

Dhe përgjigja ka qënë si një ha kmarrje ndaj ish-it, “Më pëlqen kur meshkujt vishen si plehra, i shkon shumë”, duke i përgjithësuar të gjithë meshkujt si plehra, madje edhe Robertin.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0