Vushtrria i pret me çaj Albin Kurtin dhe Vjosa Osmanin

HomePolitike

Vushtrria i pret me çaj Albin Kurtin dhe Vjosa Osmanin

Kandidati për kryeministër i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, dhe Vjosa Osmani, ushtruesja e detyrës së presidentes, kanë vizituar këtë të premte edhe qytetin e Vushtrrisë, pas atij të Obiliqit.

Ata atje u pritën nga një numër i madh i qytetarëve, njofton Klan Kosova.

Kandidati për kryeministër i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, dhe Vjosa Osmani, ushtruesja e detyrës së presidentes, kanë vizituar këtë të premte edhe qytetin e Vushtrrisë, pas atij të Obiliqit.

Ata atje u pritën nga një numër i madh i qytetarëve, njofton Klan Kosova.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0