Vonohet delegacioni i Kosovës për në Shtëpinë e Bardhë, kjo është arsyeja

HomeAktualitet

Vonohet delegacioni i Kosovës për në Shtëpinë e Bardhë, kjo është arsyeja

Edhe 20 minuta i ka mbetur delegacionit të Kosovës për të qenë në Shtëpinë e Bardh, por që ende nuk është nisur nga hoteli ku po qëndrojnë.
Ndërkohë, analisti Imer Mushkolaj i cili së bashku me mediat po qëndron në Uashington, ka shkruar se është vonuar nisja e delegacionit kosovar drejt Shtëpisë së Bardhë.

“Pjesa e AAK’së kundërshton marrëveshjen dhe nuk pranon të shkojë”, ka shkruar ai.

“Pjesa e AAK’së kundërshton marrëveshjen dhe nuk pranon të shkojë”, ka shkruar ai.

bashkohu ne grup

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0