Vogëlushi 6 vjeçar me Leukemi akute, ka nevojë për ndihmë

HomeAktualitet

Vogëlushi 6 vjeçar me Leukemi akute, ka nevojë për ndihmë

Vogëlushi Arian Krasniqi 6-vjeçar është diagnostikuar me Leukemi Akute Limfoblastike.

Ariani para dy ditësh është diagnostikuar me leukemi akute limfoblastike, ndërkaq familja e 6-vjeçarit po kërkon ndihmë për shërimin e tij, pasi që nuk kanë mundësi që shpenzimet t’i mbulojnë vet..

Një e afërme e tij ka publikuar të gjitha të dhënat e nevojshme dhe dokumentet ku tregohet më gjerë rreth këtij rasti.

Miq të mi, nipi im Arian Krasniqi është diagnostifikuar me leukimi akute limfoblastike. Ai ka nevojë më shumë se kurrë…

Posted by Shkodra R Kelmendi on Sunday, June 14, 2020

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0