Videoja emocionuese që tregon 30 vitet “e vuajtura” deri te titulli për Liverpool

HomeSport

Videoja emocionuese që tregon 30 vitet “e vuajtura” deri te titulli për Liverpool

“Bleacher Report”, me rastin e fitores së titullit kampion nga ana e Liverpool pas 30 vitesh, publikoi një video shumë emocionuese.

Në klipin që titullohet “Udhëtimi i gjatë drejt titullit” dhe që zgjat 90 sekonda, tregohet jeta e një fëmije që rritet duke parë dështimin e Liverpool sezon pas sezoni, deri në momentin kur “The Reds” fitojnë titullin.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0