VIDEO/ Polici e ndjek qytetarin për shkak që nuk mbante maskë

HomeAktualitet

VIDEO/ Polici e ndjek qytetarin për shkak që nuk mbante maskë

Të enjten (13 gusht, 2020) një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në qytetin e Vushtrrisë.

Një qytetar i ka dërguar një video redaksisë së Klan Kosovës dhe thotë se një polic e ka ndjekur shokun e tij për shkak se ky i fundit nuk e ka pasur me vete maskën.

Klan Kosova ka tentuar që të kontaktojë me zyrtarin e Policisë për Informim, Avni Zahitin, për të marrë më shumë informata rreth këtij rasti, mirëpo deri me tani nuk ka përgjigje.

Polici e ndjek dhe shan qytetarin për shkak të maskës?

Polici e ndjek dhe shan qytetarin për shkak të maskës?

Posted by Gazeta Lajmi on Saturday, August 15, 2020

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0