Video: Momenti kur përplasen me fjalë fyese Tomë Gashi dhe Milaim Zeka

HomeAktualitet

Video: Momenti kur përplasen me fjalë fyese Tomë Gashi dhe Milaim Zeka

Avokati Tomë Gashi dhe gazetari Milaim Zeka janë sharë karrshi njëri-tjetrit drejtëpërsëdrejti në emision.
Gjithçka filloj kur Milaim Zeka e quan Tomë Gashin gjykatës të Millosheviqit.
Ai vazhdon duke e përmendur një dokument që Gashi i ka publikuar.
Ndërkohë Gashi i thotë se nuk ka pasë opinion për këtë çështje dhe Zeka fillon me sharje.

“Kur të foli unë Tomë mos ha m** me folë”, thotë Zeka.
E menjëherë pas kësaj shpërthen Gashi me sharje e ofendime dhe e lëshon studion.
“O ma hongsh ti mu… shko në tre p**** të nanës, edhe ju me Milaim znaqkën s’keni mundësi me më thirrë”, ka thënë Gashi.
“Me kondoma mos më thirrni me folë”, shtoi Gashi.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0