Vetura godet një këmbësor në Fushë Kosovë

HomePolitike

Vetura godet një këmbësor në Fushë Kosovë

Një veturë ka goditur një këmbësor para pak çastesh në Fushë Kosovë, saktësisht në rrugën “Dardania”.

IndeksOnline mëson se tanimë në vendin e ngjarjes kanë arritur Policia dhe autoambulanca.

Sipas të dhënave të para ka të lënduar nga ky aksident.

Gazeta Lajmi do ju mbaj të informuar për këtë rast.

Një veturë ka goditur një këmbësor para pak çastesh në Fushë Kosovë, saktësisht në rrugën “Dardania”.

IndeksOnline mëson se tanimë në vendin e ngjarjes kanë arritur Policia dhe autoambulanca.

Sipas të dhënave të para ka të lënduar nga ky aksident.

Gazeta Lajmi do ju mbaj të informuar për këtë rast.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0