Vd es një person brenda objektit të Komunës së Prishtinës

HomeAktualitet

Vd es një person brenda objektit të Komunës së Prishtinës

Ka vde kur një person brenda objektit të Komunës së vjetër të Prishtinës.

Siç njofton policia ata kanë marrë informatën se në orën 8:30 minuta një person është aliv anosur dhe pastaj është konstatuar vde kja e tij.

“Sot rreth 08:30, kemi pranuar informatën për një person të aliv anosur rrugën “UÇK” në Prishtinë, saktësisht në ndërtesën e komunës. Me të arritur në vendngjarje është konstatuar se personi është pa shenja jete. Viktimë në këtë rast është një person (mashkull), vdek jen e të cilit e ka konstatuar ekipi mjekësor në vendngjarje.

Ndërkaq, Ahmeti ka bërë të ditur se hetuesit policorë janë duke punuar për të sqaruar të gjitha rrethanat që lidhen me rastin.

“Hetuesit policorë në koordinim me prokurorinë përkatëse janë duke punuar për të sqaruar të gjitha rrethanat që lidhen me rastin”, ka bërë të ditur për IndeksOnline zëdhënësja e policisë Flora Ahmeti.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0