Vajza e Lutfi Hazirit e çmend rrjetin me imazhin e fundit

HomeShowbiz

Vajza e Lutfi Hazirit e çmend rrjetin me imazhin e fundit

Kënga Haziri është emër mjaft i njohur për publikun dhe përdoruesit e rrjeteve sociale.

Vajza e kryetarit të Gjilanit, Lutfi Hazirit, merr vëmendjen e të gjithëve me bukurinë e saj natyrale që sdo koment.

Në imazhin e fundit, Kënga na tregon që ka filluar pushimet verore.

Bukuroshja u shfaq me bikini të zeza, në plazh, e që linjat trupore i ka në formë të përkryer.

Fotografia padyshim morri shumë pëlqime e komente pozitive nga fansat që e ndjekin në instagram.

https://www.instagram.com/p/CCT5Vw1lNp4/?utm_source=ig_embed

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0