Vajza e dytë e Lutfi Hazirit, “bombardon” Instagramin

HomeShowbiz

Vajza e dytë e Lutfi Hazirit, “bombardon” Instagramin

Vajza e dytë e kryetarit të Gjilanit, Lotina Haziri vazhdon të provokoj në rrjetet sociale, shkruan Gazeta Blic.Ajo ka postuar video teksa po i kalon pushimet verore.

Lotina njihet për linjat seksi që ka dhe për provokimet që di t’i bëjë në Instagram.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0