Vajza e Astrit Deharit mbush tri vite, pranon torte nga kryeministri Kurti

HomeAktualitet

Vajza e Astrit Deharit mbush tri vite, pranon torte nga kryeministri Kurti

Vajza e Astrit Deharit sot e ka festuar ditëlindjen e tretë.
Ajo, siç nuk ndodh zakonshëm, e ka pranuar tortën e ditëlindjes nga kryeministri në detyrë Albin Kurti.

Këtë e ka bërë të ditur babai i Astrit Deharit, Avniu, përmes një postimi në Facebook.
“Albin, faleminderit shumë për tortën për ditëlindjen e Arsës. Të fala të përzemërta: Arsa, Arta, Xhemilja dhe Avniu”, ka shkruar ai.

Aktivisti i Lëvizjes Vetëvendosje Astrit Dehari vd.iq në rrethana të dyshimta në Qendrën e Paraburgimit në Prizren në vitin 2016.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0