U përp.las me një mjet, humb jetën drejtuesi i motorit

HomeAktualitet

U përp.las me një mjet, humb jetën drejtuesi i motorit

Një aks.ident me pasojë vd.ekjen e një personi ka ndodhur në aksin rrugor Morinë-Milot.

Një mjet është përpla.sur me një motor, drejtuesi i të cilit ka humbur jetën.

”Në aksin rrugor Morinë-Milot,në fshatin Reps,mjeti me drejtues shtetasin F.N.,banues në Ferizaj, Kosovë është përpla.sur me një motorr me drejtues shtetasin J.H.,banues në Prizren Kosovë, ku për pasojë ka humbur jetën”, informon policia.

Shërbimet policore ndodhen në vendgjarje dhe po punojnë për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

bashkohu ne grup

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0