U kapën ‘mat’ bashkë, zbulohet identiteti i të dashurës së Shpat Kasapit (Emri)

HomeShowbiz

U kapën ‘mat’ bashkë, zbulohet identiteti i të dashurës së Shpat Kasapit (Emri)

Ditën e djeshme në media qarkulloi lajmi për lidhjen e re të Shpat Kasapit. Këngëtari ishte fotografuar në një lokal në Shkup me të dashurën.

“Prive.al” ka bërë të ditur se Shpati dhe vajza në fjalë kanë më shumë se një vit bashkë. E dashura e Shpatit quhet Selvije, një brune mjaft bukuroshe.

E njëjta media raporton se vajza ka pasur një sallon bukurie të saj në Maqedoni dhe ka punuar me shumë figura publike.

Bashkohuni ne grupin tone ne facebook.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0