“Tuj u rrit e t’u u çoroditë”, si e komenton ish-ministri takimin e Ramës përballë Kurtit

HomeAktualitet

“Tuj u rrit e t’u u çoroditë”, si e komenton ish-ministri takimin e Ramës përballë Kurtit

Po bën xhiron e portaleve dhe rrjeteve sociale momenti i takimit midis Edi Ramës dhe Albin Kurtit, në Prishtinë.

Pamja e zymtë dhe e akullt e kryeministrit ndaj ish- kryeministrit të Kosovës po komentohet shumë, ndërsa këtij “trendi” nuk i ka shpëtuar as ish- ministri i drejtësisë Ylli Manjani

Përmes një postimi në Facebook, juristi nuk kursen as notat e humorit.

“Uaaaaa. Fiks si drejtor shkolle, që sapo ka marrë emërimin nga partia dhe po vë rregulla. Tuj u rrit e t’u u çoroditë – thonë në Shkodër”, shkruan Manjani në postimin e tij.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0