Tragjedi në Tiranë, 18-vjeçarja hidhet nga kati i tretë i pallatit

HomeAktualitet

Tragjedi në Tiranë, 18-vjeçarja hidhet nga kati i tretë i pallatit

Një ngjarje e rëndë është regjistruar këtë mesditë në Tiranë, në rrugën “Metush Luli”.

Sikurse njofton policia, një 18-vjeçare është hedhur nga kati i tretë i pallati ku banon, duke tentuar t’i japë fund jetës.

E reja është dërguar menjëherë në spital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Sakaq, grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e plotë e rrethanave të ngjarjes./Opinion

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0