Tra gjedi në botën e muzikës, nde rron jetë Dj dhe producentja e njohur

HomeAktualitet

Tra gjedi në botën e muzikës, nde rron jetë Dj dhe producentja e njohur

Ndë rron jetë në moshën 34 vjeçare Dj, muzikantja dhe producentja e njohur skoceze SOPHIE.

Lajmi u bë i ditur nga ekipi i saj i cili shtoi : ” Me keqardhje ju njoftojme se Dj,muzikantja dhe producentja e njohur ka ndë rruar jetë sot në oren 4 të mengjesit ne Athinë ku dhe jetonte.

“Për momentin nuk mund të shtojm detaje per inci dentin pasi duam te respektojme privatesine e se ndjeres”, u drejtuan fansave të saj.

SOPHIE mori famë mbare boterore me kenget “Bipp” dhe “Lemonade”, / Shqiperia Ime

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0