‘Tipike shqiptare’, kështu zgjedh të mbrohet nga dielli Ronaldo

HomeSport

‘Tipike shqiptare’, kështu zgjedh të mbrohet nga dielli Ronaldo

Cristiano Ronaldo ka ditë që është në pushime bashkë me familjen, Georginën dhe fëmijët.Futbollisti, njihet për veshjet e tij të shtrenjta por edhe stilin e veshjeve, shkruan portali Gazeta Lajmi.

Veprimi i fundit i Ronaldos ka marrë vëmendjen pikërisht me veshjet e tij. Ai ka zgjedhur një menyrë interesante për tu mbrojtur nga dielli që ngjason në atë shqiptare.

Shpesh herë i kemi parë prindërit tanë por edhe vetë ne të mbrohemi nga dielli me një bluzë, këmishë ose kryesisht rroba nga dielli.E këtë e ka bërë edhe Ronaldo të dielën, ai ka vendosur në kokë bluzën e tij për tu mbrojtur nga rrezet e mëdha të diellit.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0