Ti i dhe kuptim jetës time: Aida Doçi dhe Naser Qeli zyrtarisht të martuar

HomeAktualitet

Ti i dhe kuptim jetës time: Aida Doçi dhe Naser Qeli zyrtarisht të martuar

Këngëtarja e njohur, Aida Doçi, për një kohë ishte në qendër të vëmendjes për shkak të lidhjes me menaxherin e saj, Naser Çeli.
Së fundmi, Aida postoi një fotografi në krah me bashkëshortin dhe tregoi se tani janë zyrtarisht të martuar, shkruan GazetaBlic.

“Zyrtarisht të martuar, ti i dhe kuptim jetës time”, ishte mbishkrimi i fotografisë.

Përndryshe, Aida është shumë aktive edhe me projekte muzikore./GazetaBlic/

“Zyrtarisht të martuar, ti i dhe kuptim jetës time”, ishte mbishkrimi i fotografisë.

Përndryshe, Aida është shumë aktive edhe me projekte muzikore./GazetaBlic/

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0