“The Simpsons” parashikuan shpërthimin në Beirut

HomeSociale

“The Simpsons” parashikuan shpërthimin në Beirut

Duket sikur pas çdo lëvizjeje të rëndësishme që zhvillohet në botë, fansat vrapojnë drejt “The Simpsons” për të parë nëse kjo gjë parashikohej në të kaluarën, shkruan Gazeta Lajmi.
Ka pasur raste të ndryshme kur episodet e “The Simpsons” u janë referuar gjërave që po ndodhin në botë, e veçanërisht në Amerikë dhe herë-herë madje e kishin parashikuar para se të ndodhte.Tani, postime të ndryshme në mediat sociale po pretendojnë se ‘The Simpsons’ parashikuan shpërthimin tragjik në Bejrut.

Video më poshtë:

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0