Thaçi shpërndan një video të Policisë së Kosovës: Çdoherë në shërbim të atdheut dhe qytetarëve

HomePolitike

Thaçi shpërndan një video të Policisë së Kosovës: Çdoherë në shërbim të atdheut dhe qytetarëve

Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, në mëngjesin e së mërkures ka shpërndarë një video ku shihen pjesëtarët e Policisë duke bërë përgatitjet e tyre.

Gjithashtu, aty mund të shihni edhe aksione të ndryshme të tyre, shkruan GazetaLajmi.

Thaçi përmes kësaj video ka treguar se pjesëtarët e PK-së janë çdo ditë në mbrojtje të rendit dhe ligjit.

“Çdo ditë në mbrojtje të rendit dhe ligjit. Çdoherë në shërbim të atdheut dhe qytetarëve”, ka shkruar ai.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0