Thaçi kritikon ”Kurtin dhe grupin e tij

HomePolitike

Thaçi kritikon ”Kurtin dhe grupin e tij

Presidenti i vendit Hashim Thaçi thirri konferencë për të komentuar ngjarjet e fundit në shtet.

E kur foli për menaxhimin e pandemisë, Presidenti Hashim Thaçi hodhi akuza të forta drejt Kryeministrit Albin Kurti e dy vartësve të tij nga Ministria e Punëve të Brendshme e ajo e Shëndetësisë.

Thaçi këtë treshe qeveritare, i bënë përgjegjës për rastin e vdekjes së Agon Musliu ditë më parë në qendrën e studenteve.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0