Teoria e Hetem Ramadanit, thellohet në konspiracione kur flet për koronavirusin

HomeKuriozitete

Teoria e Hetem Ramadanit, thellohet në konspiracione kur flet për koronavirusin

Pandemia e Covid-19 u përdor për të kontrolluar njerëzit nga grupe të mëdha interesi, mendon me bindje, aplikuesi i mjekësisë alternative Hetem Ramadani, i cili në asnjë moment nuk është izoluar.

I intervistuar në Top Channel, Ramadani tha se ai që po i vret vërtetë njerëzit nuk është në fakt virusi. “Nuk është virusi që po na vret, por një sistem i dobët imunitar që vjen nga kequshqyerja, stili i jetës i keqpërdorur dhe i ngarkuar, duke bërë që Covid 19 të gjejë hapësirë në këto trupa”.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0