Tentoi ti shpëtonte ndjekjes, polici i “shtang” të gjithë teksa hidhet në det për të kapur kriminelin (Video)

HomeAktualitet

Tentoi ti shpëtonte ndjekjes, polici i “shtang” të gjithë teksa hidhet në det për të kapur kriminelin (Video)

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur mes një polici dhe një krimineli në Margatë të Anglisë.

Siç shihet në pamjet e mëposhtme, polici pa u menduar aspak është vënë në ndjekje të kriminelit.
Ky i fundit për të shpëtuar u hodh në det, por menjëherë pas tij në ndjekje është vendosur dhe polici.

Qytetarët e shumtë të ndodhur pranë ngjarjes kanë mbetur të habitur nga veprimi i policit.

Ky i fundit për të shpëtuar u hodh në det, por menjëherë pas tij në ndjekje është vendosur dhe polici.

https://www.facebook.com/DiscoBoyuk/videos/664655547792309/?v=664655547792309

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0