Të shtëna me ar më zjarri në Gllogoc ndaj një personi që po punonte në stallën e tij

HomeAktualitet

Të shtëna me ar më zjarri në Gllogoc ndaj një personi që po punonte në stallën e tij

Një person nga fshati Terstenik i Gllogocit ka raportuar në Polici se derisa ka qenë duke punuar në stallën e tij ka dëgjuar disa të shtëna në drejtim të vendit ku punonte .Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante policore, por nuk kanë gjetur ndonjë dëshmi që lidhej me rastin dhe nuk raportohet për ndonjë person të lënduar.

Rasti vazhdon të hetohet.
Njoftimi i plotë:Fsh. Tërstenik, Gllogoc 29.06.2021 ─ 01:10. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se derisa kishte qenë duke punuar në stallën e tij nga distanca kishte dëgjuar të shtëna nga arma e zjarrit dhe pretendon se disa predha të fishekëve kanë rënë në afërsi të stallës së tij. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante policore, por nuk kanë gjetur ndonjë dëshmi që lidhej me rastin dhe nuk raportohet për ndonjë person të lënduar. Rasti vazhdon të hetohet.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0