Tayna me paraqitje provokuese nga xhirimet e klipit të ri

HomeShowbiz

Tayna me paraqitje provokuese nga xhirimet e klipit të ri

Ka disa javë që Tayna po punon në projektet e reja, shkruan GazetaLajmi.

Madje u raportua se këngëtarja ka udhëtuar drejt Zvicrës për të realizuar atje klipet e këngëve.

Sot, ajo ka publikuar një fotografi nga prapaskena e xhirimeve, ku shfaqet me maskë në fytyrë dhe armë në dorë

“Maska po, panik po”, ka shkruar këngëtarja.Projekti i saj i fundit mbetet ai me titull “A jo”, e lansuar gjatë pandemisë dhe e cila erdhi vetëm si audio.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0