Stafi i dhuron Arbana Osmanit rroba për bebin dhe zbulohet më në fund gjinia

HomeShowbiz

Stafi i dhuron Arbana Osmanit rroba për bebin dhe zbulohet më në fund gjinia

Pak kohë më parë moderatorja Arbana Osmani zbuloi se është në pritje të ëmbël. Ajo dhe partneri, Eduart Grishaj do të bëhen së shpejti prindër.

Përgjatë ditëve kanë qarkulluar aludime
të ndryshme në lidhje me gjininë e foshnjës, mirëpo mbrëmjen e djeshme kanë marrë fund. Arbana është në pritje të një djali dhe këtë e ka zbuluar dhurata që i kishte përgatitur stafi i “Dua të të bëj të lumtur”.

Ata i kishin blerë rroba për vogëlushin, në ngjyrë blu, duke zbuluar kështu dhe gjininë. Kujtojmë se Arbana është shprehur se shtatzënia është një rrugëtim shum personal për të.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0