Shtyhet mbledhja e Kryesisë: Shkak koronavirusi

HomeAktualitet

Shtyhet mbledhja e Kryesisë: Shkak koronavirusi

Mbledhja e Kryesisë së Kuvendit të Republikës së Kosovës, e paralajmëruar për nesër në orën 11:00, është shtyrë për një ditë tjetër.Në njoftimin për media nuk janë dhënë arsye.
Por sot Sekretari i Kuvendit të Kosovës, Ismet Krasniqi, dhe një zyrtar tjetër i lartë i administratës së Kuvendit, kanë rezultuar pozitivë me Covid-19.

Të dy ata janë të izoluar në shtëpitë e tyre

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0