Shikoni çka i ka bërë kësaj gruaje në Britani simptoma më e re e koronavirusit

HomeAktualitet

Shikoni çka i ka bërë kësaj gruaje në Britani simptoma më e re e koronavirusit

Një e shëruar nga coronavirusi e cila prej javësh luftoi në spital, thotë se ka pësuar një rënie të madhe të flokëve dhe sipas saj mund të jetë një tjetër efekt anësor që ndoshta shkencëtarët ende nuk e dinë.
Mediat britanike kanë publikuar historinë e 30 vjeçares Grace Dudley nga Essex dhe po hedhin dyshime pasi pacientë të tjerë të shëruar nga virusi kanë humbur flokë.

Teksa ishte e shtruar në spital ajo vuri re që flokët po i binin dhe pasi u shërua rënia ishte edhe më e madhe sa vendosi ti priste të shkurtra. Ajo punon si make-up artist e cila humbi nga coronavirusi babanë e saj dy ditë pasi doli nga spitali.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0