Shi e breshër në Mitrovicë!

HomeAktualitet

Shi e breshër në Mitrovicë!

Pas temperaturave të larta që po mbizotërojnë në Kosovë, një shi i madh e ka kapluar Mitrovicën në mesditën e sotme.Në disa video që kanë dërguar lexuesit nga komuna e Mitrovicës shihet se sheshi është mbuluar nga breshëri dhe nga reshjet e shiut.

Po ashtu, edhe qyteti dukej zbrazur.

Ndryshe, nga “Prishtina Weather” është paralajmëruar se në vikend do të ulen temperaturat dhe priten reshje shiu në vise malore./IndeksOnline

https://www.facebook.com/watch/?v=221395106374471&t=0

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0