Shefqet Krasniqi: Politikanëve iu mungon sinqeriteti dhe atdhedashuria

HomeAktualitet

Shefqet Krasniqi: Politikanëve iu mungon sinqeriteti dhe atdhedashuria

Teologu i njohur Shefqet Krasniqi në një emision televiziv sonte është deklaruar edhe për politikën.

Ai ka thënë se populli shqiptarë gjithmonë ka vuajtur nga monafikatë (tradhëtarët) që nuk e kanë lejuar vendin të ecë përpara.

‘Kush e pengoni Kosovën të zhvillohët këto 20 vite, do asfallta që janë maru po ma njeh zhvillim a, ata jon maru edhe para lufte, kjo klasë politike është fajtore për gjendjen e këtij vendi’ ka thënë Krasniqi

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0