Schalke – Werder Bremen, Milot Rashica titullar i padiskutueshëm

HomeSport

Schalke – Werder Bremen, Milot Rashica titullar i padiskutueshëm

Werder Bremeni i Milot Rashicës, zhvillon ndeshjen vendimtare sot ndaj Schalkes.

Skuadra e sulmuesit kosovar, gjendet në një pozitë të rrezikshme në renditjen tabelare që i largon ata nga Bundesliga, shkruan GazetaLajmi.

Andaj, fitorja sot është një obligim për Milot Rashicën dhe bashkëlojtarët e tij.

Janë publikuar formacionet zyrtare për takim, atje ku Milot Rashica është titullar i padiskutueshëm.

Formacionet e plota

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0