“Sajuan varrimin e tij virtual”- Mustafa, me ju do të merret drejtësia!

HomePolitike

“Sajuan varrimin e tij virtual”- Mustafa, me ju do të merret drejtësia!

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, pak minuta më parë ka ndarë me ndjekësit lajmin se e ka mposhtur Koronavirusin.Mustafa me anë të një shkrimi të gjatë ka falenderuar të gjithë ata që i qëndruan afër ndërsa nuk ka lënë pa thënë disa fjalë edhe për ata që i uruan vdekjen.
Ai ka bërë të ditur se me disa prej tyre tashmë do të merret drejtësia.

“Miq të nderuar, kishte edhe të tillë që i duartrokitën sëmundjes time e që uruan vde.kjen time.Pati të sojit që sajuan varrimin tim virtual në rrjetet sociale e ma tmerruan një pjesë të familjes e cila nuk ishte në rrjedhë se çfarë ka ndodhur dhe çfarë po ndodhë.Edhe këtyre iu uroj shëndet; fëmijëve dhe familjeve të tyre! Fati ynë ështe që tjetërkush vendosë për jetën tonë, ndërsa me disa merret drejtesia”Kujtojmë se pas lajmin se ai ishte prekur nga Covid 19 në adresë të tij vërshuan një sërë komentesh negative ku disa prej tyre i uruan dhe vdekjen.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0