S ulmi ndaj veturës së deputetit të LDK’së, deklarohen nga policia

HomeAktualitet

S ulmi ndaj veturës së deputetit të LDK’së, deklarohen nga policia

Deputeti i LDK’së, Shkëmb Manaj, ka njoftuar se dikush ka hyrë në garazhën e ndërtesës ku banon dhe ia ka shpër thyer me th ikë gomat e veturës, raporton Express.

Lidhur me këtë Policia ka inicuar një hetim për dëmtim prone dhe janë duke i hetuar rrethanat se si ka ndodhur ngjarja.

“Rreth orës 12:00 është raportuar rasti nga ana e ankuesit per dem timin e gomave te vetures te cilen e ka pase te parkuar ne garazhin e kompleksit banesor. Policia ka inicuar nje hetim per dëm tim prone dhe aktualisht po heton rrethanat qe karakterizojne ngjarjen me qellim zbardhjen e motiveve te ngjarjes”, ka thënë zëdhënësja e Policisës së Kosovës për Rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0