Rritet numri i këngëtarëve – Edhe Robert Berisha, Lori dhe Engjëllusha Salihu i thonë “PO” protestës

HomeShowbiz

Rritet numri i këngëtarëve – Edhe Robert Berisha, Lori dhe Engjëllusha Salihu i thonë “PO” protestës

Ditën e hënë do të mbahet protestë para Ministrisë së Shëndetësisë, shkruan Gazetalajmi.

Pronarët e restauranteve dhe këngëtarët tashmë janë bashkuar për të protestuar ditën e hënë para MSH-së në ora 12:00.

Thirrja e tyre është lejimi i mbajtjes së ahengjeve të ndryshme, duke qenë se shumë sektorë janë të përfshirë me dasmaat. Ajo që ka irrituar më shumë ka qenë tubimi i VV-së ditën e djeshme në sheshin “Skënderbe”, dhe sipas tyre kjo gjë nuk është e drejtë.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0