Rrefen Gazetarja:Kadri Veseli, a tu plotësua plani të cilin e diskutoje me 11 shkurt 2020 në një restorant në Prishtinë?

HomePolitike

Rrefen Gazetarja:Kadri Veseli, a tu plotësua plani të cilin e diskutoje me 11 shkurt 2020 në një restorant në Prishtinë?

Ska popullë më entuziast dhe më atëdhetar se sa populli shqiptar!

Të gjitha hajnit kam me ua qit në shesh!

Të gjitha pasurit që keni bërë me hajni edhe në shtetin tim zvicëran!

Të gjitha firmat që i keni krijuar në Zvicër me parat e vjedhura nga populli kam me ua qit në shesh! Firma me të cilat i shpërlani hajnit e juaja!

Villat që i keni ble në shtetin zvicëran me vlerë milionëshe kam me ua qit në shesh, me tjer fjalë në gazetat zvicërane.

Kadri Veseli, a tu plotësua plani të cilin e diskutoje me 11 shkurt 2020 në një restorant në Prishtinë? Ku rastësisht qëndrova edhe unë dhe nuk i besoja dot veshëve të mi se qka po ndëgjoja. Isha plot entuziazëm dhe shpresë pas intervistes time me Kryeministrin Albin Kurti!

Nuk doja të besoja se q‘po ndodh prapa skenës në birucat e restoranteve VIP.

Unë sjam shpiun.

Nuk do të komentoj urdhërat dhe planin e juaj diskutuar me Abelard Tahirin dhe një tjetër PDKanë se si do ta rrëzoni qeverinë e Albin Kurtit.

Kur u ngreha në këmb dhe u prezantova si gazetare nga Zvicëra dhe ju pyeta për një intervist, ju Kadri Veseli u skuqët e stërkuqët dhe duke u zgërdhirë mu përgjigjet: „Nihere ska intervist, se jemi në opozit.“

Rrëmbyet e po rrëmbeni gjith se ç‘patëm e se ç‘kemi. Është turp prej kësi krimbash të mundohet një komb TRIMASH!

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0