Rrahje mes dy drejtorëve në Postë, po mbahen në Polici

HomePolitike

Rrahje mes dy drejtorëve në Postë, po mbahen në Polici

Posta e Kosovës, përmes një e-maili zyrtar për media, ka bërë të ditur se dy drejtorë të menaxhmentit të ndërmarrjes sot janë fjalosur dhe kacafytur mes vete. Me rastin po merren Policia e Kosovës.

Ky është njoftimi i plotë:

Të nderuara media,

Sot paradite në objektin e administratës qendrore të Postës së Kosovës, ka ndodh një incident i vogël i fjalosjes dhe kacafytjes në mes të dy drejtorëve të menaxhmentit të ndërmarrjes.

Për këtë rast janë duke u marr organet e rendit, ndërsa dy drejtorët janë duke u intervistuar në Policinë e Kosovës në Prishtinë.

Menaxhmenti i ndërmarrjes, do të ndërmerr masat disiplinore gjatë ditëve në vijim, sipas rregulloreve të brendshme të ndërmarrjes dhe ligjeve në fuqi.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0