Rrahje masive mes disa personave në Prishtinë, përfshihen edhe gra

HomeAktualitet

Rrahje masive mes disa personave në Prishtinë, përfshihen edhe gra

Sot rreth orës 16:00 ka ndodhur një rrahje mes disa personave pranë ‘Taukbahçes’ në Prishtinë, në udhëkryqin që shpie tek Lagjet Velania dhe Taslixhe.

Sipas qytetarëve, që i kanë dërguar pamjet e këtij incidenti, rrahja ka ndodhur mes dru shitësve që qëndrojnë në trotuarin e rrugës dhe disa dasmorëve.

Nuk dihet arsyeja pse ka ndodhur kjo përleshje, ndërsa policia nuk ka dhënë detaje lidhur me këtë ngjarje.

Përleshje mes disa personave në Prishtinë (VIDEO)

Përleshje mes disa personave në Prishtinë (VIDEO)

Posted by Gazeta Frekuenca on Sunday, June 14, 2020

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0