Rita Ora në lidhje të re dashurie, fotografohet me të dashurin rrugëve të Londrës

HomeShowbiz

Rita Ora në lidhje të re dashurie, fotografohet me të dashurin rrugëve të Londrës

Rita Ora thuhet se ka gjetur dashurinë në regjisorin, Romain Gavras, përcjellë GazetaLajmi.

Këngëtarja 29 vjeçare ka dy muaj po takohet me krijuesin greko-francez, 10 vite më të vjetër se ajo dhe thuhet se është e dashuruar.

Sipas The Sun, burime pranë Ritës këmbëngulin se ajo është në një lidhje serioze me Romain.
Gjatë fundjavës bukuroshja u fotografua me Gavras dhe një grup miqsh.Një burim brendshëm i tha The Sun: Ajo është në një lidhje serioze me Romain dhe e dashuruar me të dhe është hera e parë që ajo është serioze me dikë në moshë. ”

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0