Rimëkëmbje Ekonomike me 0.78 cent! Kaq ndihmohet një prej qytetarëve me tërheqjen e 10% nga Trusti

HomeAktualitet

Rimëkëmbje Ekonomike me 0.78 cent! Kaq ndihmohet një prej qytetarëve me tërheqjen e 10% nga Trusti

Ka filluar aplikimi online në Trust.

Shumë koontribues janë kyçur menjëherë për të ushtruar të drejtën e tërheqjen e 10% përqind e kontributit total, transmeton Ballkani.info.

Një koontribues ka publikuar në rrjetet sociale një fotografi ku shihet duke aplikuar dhe përfitimi i tij nga rimëkëmbja ekonomike do jetë as më pak e as më shumë se 78 cent./Ballkani.info/

Ka filluar aplikimi online në Trust.

Shumë koontribues janë kyçur menjëherë për të ushtruar të drejtën e tërheqjen e 10% përqind e kontributit total, transmeton Ballkani.info.

Një koontribues ka publikuar në rrjetet sociale një fotografi ku shihet duke aplikuar dhe përfitimi i tij nga rimëkëmbja ekonomike do jetë as më pak e as më shumë se 78 cent./Ballkani.info/

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0