Ridvan Tahiri tregon në cfarë gjendje e gjetën Egzona Feratin (VIDEO)

HomeAktualitet

Ridvan Tahiri tregon në cfarë gjendje e gjetën Egzona Feratin (VIDEO)

Personi që ka shërbyer në gjetjen e shumë qytetarëve të humbur në Kosovë, Ridvan Tahiri, ka treguar se në çfarë gjendje e kanë gjetur Egzona Feratin, për të cilën ishte raportuar së ka humbur që nga data 16 tetor e këtij viti.

Në një lidhje direkte në Klan Kosova, ai ka treguar se Egzona Feratin e kanë gjetur të shtrirë dhe pa ndjenja.
“Egzona Ferati është zhdukur të premten. Grupi i vullnetarëve me të marrë informatën, ka filluar kërkimet”.

“Kur e kemi gjetur, e kemi gjetur të shtrirë pa ndjenja”.

“Janë kontrolluar diku 7-8 fshatra dhe në bazë të gjurmëve kemi arritur që ta gjejmë”.

“Kemi pasur informatë prej fshatit Gllanasellë së është parë para tre dite. Aty kemi filluar sot në mëngjes kërkimet prej fillimet”.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0