Reja e Shyhrete Behlulit ndryshon dukjen, kështu nuk e keni parë!

HomeShowbiz

Reja e Shyhrete Behlulit ndryshon dukjen, kështu nuk e keni parë!

Learta JakupiLearta Jakupi, është njohur si biondinë me flokët e saj të bardha.Por tashmë paska bërë ndryshim në pamje ku edhe nuk njihet, shkruan portali GazetaLajmi.

Me imazhe në Instagram që ka zgjedhur të publikojë shihet se është shndrruar në brune. Learta, me ndryshimin e saj mori komente pozitive nga ndjekësit dhe miqt duke e përkrahur pamjen e re dhe po duket më bukur.

Ajo zbuloi një sekret që ne nuk e kemi ditur më parë për të se flokët e saj natyrale kanë qenë pikërisht me këtë ngjyrë. ‘U ktheva në flokët e mia natyrale’, ka shkruar në postim.

Nuk munguan komplimentet për dukjen edhe nga vjehrra e saj, njëherish edhe këngëtarja Shyhrete dhe Behluli.

View this post on Instagram

Just another Magic Monday✨

A post shared by Learta Jakupi (@leartajakupi) on

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0