Regjisorja kosovare tregon se si fëmijë kishte përjetuar bullizëm, tregon se u rrah edhe nga Diellza Kolgeci

HomeShowbiz

Regjisorja kosovare tregon se si fëmijë kishte përjetuar bullizëm, tregon se u rrah edhe nga Diellza Kolgeci

Regjisorja e njohur Blerta Zeqiri ishte e ftuar në rubrikën “Rikthim në kohë” në emisionin e mëngjesit në T7.

Duke folur për disa nga këngët e përzgjedhura për këtë rubrikë e që ndërlidhen me jetën e saj, ajo ndau një përvojë jo të mirë nga e kaluar.

Regjisorja tregoi se si dikur ishte ngacmuar dhe rrahur nga një emër i njohur sot, Diellza Kolgeci. Bullzimi, është një fenomen shumë i shfaqur në shoqëri.

Ndryshe, detajet që i ka dhënë regjisorja mund t’i kuptoni në intervistën më poshtë.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0